Застосування тренболон

7-3-2021

У кожного спортивного препарату, який можна знайти на ринку, є свій унікальний стероїдний профіль, який дозволяє отримати бажаний результат від прийому. Trenbolone acetate має виражену анаболічну дію при помірному андрогенному ефекті, що дозволяє набирати м’язову масу протягом усього курсу його прийому. Для виробництва спортфарми застосовуються естерифіковані похідні. Замовити тренболон в ін’єкціях ви можете тут, залишивши заявку в будь-який зручний час. Детальний опис зробить покупку ще більш простим процесом. Ми завжди раді запропонувати кожному клієнту вигідні ціни та оперативну доставку.

Переваги застосування тренболона

При покупці спортивних препаратів слід звертати пильну увагу на їх потужність. Тренболон в цьому відношенні залишається одним з найефективніших. Вводити медикамент слід ін’єкційним чином, тому атлет може отримати необхідний результат без додаткового навантаження на організм. Тренболон ацетат здатний посилити ліполіз в організмі, завдяки чому зростання м’язових волокон буде супроводжуватися поліпшенням їх форми і зовнішнього вигляду.

Ключовими перевагами прийому препарату є:

  • поліпшення ефективності фізичної підготовки;
  • запуск процесу нарощування маси;
  • усунення зайвих жирових відкладень.

1. Збираючись придбати тренболон, варто звернути увагу на його форму. Він має вигляд масляного ефіру, для напіврозпаду якому потрібно 1 день. Даний термін дії передбачає регулярні ін’єкції.

Курс препарату тренболон в спорті

Перед початком прийому тренболона атлету варто обов’язково звернутися до лікаря. Під час діагностики він зможе встановити поточний стан організму атлета, щоб підібрати індивідуальну дозування і тривалість курсу. Ставити уколи належить через день. Виробник рекомендує починати прийом медикаменту з дозування в 50 мг. У той же час досвідчені атлети можуть збільшити дозування до 100 мг, при якій ймовірність розвитку негативних ефектів буде невисокою.

Поступове збільшення дозування є рекомендованим способом проходження курсу стероїду. В цьому випадку атлет зможе отримати чудовий результат, зберігши стабільний приріст маси протягом усього періоду прийому. Тривалість курсу зазвичай становить до 6 тижнів. Після п’ятого тижня прийому ацетату рекомендується підключити на курс гонадотропін в кількості 500-1000 мо. Після скасування медикаменту має пройти не менше 3 тижнів перед повторним проходженням курсу тренболона. Індивідуально підібрана дозування і дотримання рекомендацій лікаря дозволяють наростити до 10 кг маси за час курсу, а також зберегти відмінне лібідо і сексуальний потяг протягом усього часу прийому.